top of page

PRZED SESJĄ
Sesje ciążowe

1. Koniecznie zabierz ze sobą białą, czarną i ewentualnie cielistą bieliznę. Do tego wszystko to, co lubisz ze swej garderoby, np. ulubione body, luźny sweter, jeansy (najlepiej normalne - nie muszą się zapiąć), koszule, garnitur, topy, ramoneska itp. plus buty (np. szpilki czy botki).

2. Możesz również skorzystać z mojej kolekcji wyjątkowych sukien, marynarek i dodatków tj. kolczyki, naszyjniki, body, podkolanówki, buty itp.

 

3. Jeśli zdjęcia mają być wspólnie z partnerem to zachęcam (nie jest to oczywiście wymóg konieczny) aby również zabrał ze sobą jeansy, biały/czarny gładki T-shirt z długim rękawem lub koszulę. U mężczyzn najlepiej sprawdza się gładka odzież bez krzykliwych kolorów i drobnych wzorów. 

4. Zadbaj o makijaż i fryzurę. Uwierz, że ujęcia są wtedy bardziej efektowne. Makijaż niech będzie mocniejszy niż zazwyczaj.  Obiektyw to lubi.

Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalistki zarezerwuj co najmniej 5 dni wcześniej wizytę makijażystki i stylistki fryzur. 

makijaż -> 150 PLN

makijaż + stylizacja włosów -> 250 PLN

5. Na sesję możesz zabrać swoje dziecko / dzieci.

6. Po każdej sesji wysyłam do Was cały materiał przez aplikację Zalamo, z którego sami wybieracie ujęcia. Po ich wybraniu przystępuję do dokładnego i skrupulatnego retuszu. 

 

7. Studio znajduje się w Żyrardowie, ul. Poprzeczna 45. W nawigacji wpisujcie „cudownymoment.pl”. Często nawigacja prowadzi do numeru 46 ale moje studio znajduje się jeszcze dalej.

8. Zabierzcie ze sobą dużo uśmiechu i miłości bo to jest gwarantem udanych zdjęć :).

Sesje NOWORODKOWE

1. Wy i Wasze maleństwo jesteście w dobrych rękach.

 

2. Podczas całej sesji utrzymuję odpowiednią temperaturę dopasowaną do potrzeb noworodków.

 

3. W trakcie aranżacji studia skupiłam się na tym aby było to miejsce, w którym poczujecie się jak u siebie w domu - wygodnie, naturalnie i bez skrępowania. Macie do dyspozycji m.in. wygodną sofę, przewijak czy pieluszki.

 

4. Rezerwacji terminu sesji dokonajcie jak najwcześniej. Wiem, że narodzin nie da się dokładnie zaplanować :) ale wpisuję Was wtedy na dany termin do kalendarza i jak maleństwo przyjdzie na świat wtedy dokładnie uzgadniamy dzień Waszego przyjazdu. Proszę o informację jak maluszek pojawi się na świecie i wtedy wszystko zaczniemy planować. 

 

5. Zabierzcie smoka, tetrówki, szczoteczkę do włosków.

6. Moja garderoba wyposażona jest w wyjątkowe suknie dla kobiet oraz w różnej wielkości ubranka, sukieneczki, spodenki i gadżety dla maluszków, z których na pewno znajdziecie coś dla siebie i swojego maleństwa. Jeśli masz pytania jak siebie przygotować do sesji przeczytaj koniecznie powyżej sugestie dla kobiet w ciąży. Wskazuję tam również podpowiedź w jaki sposób może przygotować się partner.

7. Jeżeli macie jakieś pasje czy ciekawą pracę to proszę wcześniej o informację - postaram się w miarę możliwości przygotować jakiś rekwizyt.

8. Nie zapomnij zabrać starszego rodzeństwa nowonarodzonego maluszka.

9. Zadbaj o makijaż i fryzurę. Uwierz, że ujęcia są wtedy bardziej efektowne. Makijaż niech będzie mocniejszy niż zazwyczaj.  Obiektyw to lubi.

Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalistki zarezerwuj co najmniej 5 dni wcześniej wizytę makijażystki i stylistki fryzur. 

makijaż -> 150 PLN

makijaż + stylizacja włosów -> 250 PLN

bottom of page